LEKCJA PRZYRODY W ZERÓWKACH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 13 maja 2013 14:18

Lekcja przyrody w zerówkach Lekcja przyrody w zerówkach Lekcja przyrody w zerówkach Lekcja przyrody w zerówkach Lekcja przyrody w zerówkach Lekcja przyrody w zerówkach Lekcja przyrody w zerówkach Lekcja przyrody w zerówkach

Z okazji Dnia Ziemi 26 kwietnia 2013r. dzieci z grup: „Pszczółki” i „Skrzaty” z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sępólnie Krajeńskim gościły pracowników Krajeńskiego Parku Krajobrazowego p. Monikę Staśkowiak i p. Mirosława Łebek. Dzieci uczestniczyły we wspaniałej lekcji przyrody. Poznały przyrządy przyrodnika, za pomocą, których można podpatrywać przyrodę. Słuchały śpiewu ptaków i rozpoznawały głosy zwierząt. Przedszkolaki zostały zapoznane z tematyką związaną z ochroną środowiska, w tym z segregacją śmieci. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Dzieci były aktywne i zaciekawione, dzięki profesjonalnie przygotowanym i przeprowadzonym zajęciom. Mamy nadzieję, że dostarczona dzieciom wiedza przyrodnicza zainspiruje je do obserwacji otaczającej przyrody.

Wychowawczynie grup: Sylwia Piątkowska

Elżbieta Sowińska